Svadby Topoľčany okolie

Svadby Topoľčany okolie

Informujte sa na volný termín pre Vašu akciu

Svadba na Duchonke? Svadobná hostina bez starostí!!!        akcia  -  nocľah pre svadobčanov 8,-€ na osobu

S organizáciou svadobných hostín a svadobných slávností máme bohaté skúsenosti. Ak sa rozhodnete uskutočniť svoju svadobnú hostinu v našom zariadení, môžeme Vám zaručiť vynikajúce jedlo, ktoré bude plne rešpektovať Vaše požiadavky, fantastickú svadobnú výzdobu, ktorú Vám dodá náš spoľahlivý a overený partner, veľkorysé priestorové možosti, a možnosť ubytovania, aby si svadobní hostia mohli Vašu svadbu patrične a bez obáv užiť.

Svadba na Duchonke  Svadobná hostina Topoľčany  Svadobné priestory Topoľčany  Svadba Topoľčany

Ak plánujete svadbu v Topoľčanoch alebo v okolí, určite u nás nájdete všetko, čo potrebujete. Naša práca nás baví, a preto budeme Vašu svadobnú hostinu realizovať s ochotou a úsmevom na tvári. Vzhľadom na skvelé priestorové možnosti sme výbornou alternatívou najmä pre veľké svadby.

link na galeriu https://www.komunikujeme.com/widget-gallery.aspx?uid=012CC529BD899CE91FB...  

Plánujete väčšiu rodinnú oslavu, oslavu okrúhlych narodenín či významného výročia?

Vhodné priestory na oslavu na Duchonke neďaleko Topoľčian, kvalitné jedlo a nádherné prostredie Vám umožnia Vašu oslavu naozaj vychutnať bez stresu a starostí. Náš vždy ochotný personál splní každé Vaše prianie, a Vaša narodeninová oslava či oslava okrúhleho výročia sa stane nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých zúčastnených.

Oslava má byť predovšetkým čas príjemne strávený s rodinou a priateľmi, a preto nechajte starosti na nás, a naplno si užite drahocenný čas s blízkymi. V prípade únavy Vám radi ponúkneme aj ubytovanie priamo v areáli Duchonka Land.    Izba pre novomanželov je pozornosť podniku.  Ceny ubytovania pre svadobných hostí sú zvýhodnené.

Novo aj staro manželom želáme v situáciach kde sa stretnú ich egá v neústupnej pozícii, aby vždy jedno /nie to isté / z nich našlo silu pre duchovnú výhru a dokázalo sa pokoriť pre spoločnú perspektívu budúcnosti. To je cesta k diamantovej svatbe, ktorá je z poznania vekov. Pokora nie je víťazstvom fyzickým ale duchovným. Zíde sa nám najmä po skončení hmotnej formy existencie.

Navigácia

Náhodný výber fotogalérie

Svadobná hostina Topoľčany

Kontakty

euDEAL ZIFČÁK, s.r.o.
Duchonka Land
956 22 Prašice

zifcakfoto

Kontakt:
Ing. František Zifčák

Mobil: 0905 430 751
zifcak@duchonkaland.sk

Mapy a kontakty

Svadobné referencie postrehy a tipy

Dobrý deň pán Zifčák,

ani neviem ako by som to zhrnul pár riadkami.
Zo začiatku boli trochu obavy ako to dopadne, aké to bude. Či sa to zvládne, či bude dobré jedlo, dobrá obsluha.
Poviem úprimne, veľa vecí bolo inak, ako sme si mysleli, ale napodiv boli ešte lepšie ako sme čakali a bol som rád a som rád, že svadba dopadla inak, ako som si myslel. Vypálila úplne skvele.

Veľká vďaka patrí aj Vašej manželke, ktorá sa neustále o nás starala a zabezpečovala všetko potrebné. Jedlo bolo skvelé, obsluha perfektná, neustála pozornosť dokonalá, priestory a areál jedna báseň.

Bolo to úžasné a to hlavne zásluhou Vás.
A preto Vám patrí veľká VĎAKA,Kaššovicovi

Dobry vecer Zifcakovci nasi :)

Teraz som sa dostala na Vasu stranku a uvedomila som si, ze ved po nasej svadbe, ktora bola ako prva rodinna este v roku 2010 som nedala referencie...
Kedze sme uz uskutocnili tretiu a zial aj nasu poslednu rodinnu svadbu vo Vasom zariadeni (a viac surodencov uz nemame...), chcela by som Vam v mene nasej celej rodiny vyslovit obrovske DAKUJEME! Kazdy, kto sa pozrie na tuto stranku vrelo odporucam uskutocnenie akejkolvek akcie v tomto zariadeni. Neskutocne mili majitelia Zifcakovi, ktori Vam vyjdu v ustrety v comkolvek, usmievavy personal, ktory beha s usmevom na tvari hoci aj o piatej hodine rano (pani casnicky, pan kuchar). Nehovoriac o jedle, z ktoreho si vybral aj nejeden gurman, vyborna obsluha... ani neviem, ako vsetko tu vyjadrit v kratuckom obsahu. Jednym slovom, vzdy sa ku Vam s radostou budeme vracat, ste skveli ludia a snad sa uz coskoro vidime (mozno aj na Silvestra)! :)
DAKUJEME!!!
Backovi, Mikovi a Fleisovi

Ďakujeme za profesionálnu realizáciu svadobnej oslavy.Výborná kuchyňa a ukážková ústretovosť obsluhujúceho personálu nám vytvorili teplo domova počas našej svadby. Veľa šťastia Vám i osobne i Vášmu podniku, ktorého dobré meno starostlivo strážite. Marian s Dášou

Interiéry boli po výzdobe ako v rozprávkovom kaštieli. Ďakujeme za výbornú atmosféru ku ktorej ste prispeli velkou mierou jak Vy osobne tak prostredníctvom personálu. Chutná a pekne naaranžovaná gastronómia nám spravila dobré meno u našich i náročnejších hostí, ktorí boli príjemne prekvapení. Radi Vás doporučíme našim známym. Peter s Hankou

Dobrí známi čo boli na našej svadobnej hostine sa Vám už určite ozvali. Chcú si tiež zajednať svadobnú hostinu u Vás, pretože boli veľmi spokojní s celkovým prístupom, kvalitou jedál a služieb. Ešte raz vďaka, Milan s Katkou

Vďaka aj firme čo robila výzdobu. Vyzdobený sál bol perfektný na nepoznanie. Avšak nie len výzdoba ale aj domáca kuchyňa s personálom potvrdili správny výber miesta a firmy. Veľa šťastia v podnikaní Vám želajú Martina s Milošom

Dobrý deň,
8. máj 2010 bol naším svadobným dňom a svadobnú hostinu sme mali na Duchonka Lande. Chceli by sme vysloviť veľkú spokojnosť nielen čo sa týka jedla, ktoré bolo veľmi chutné, ale aj personálu ktorí bol veľmi milí a ústretový. Každému vrele odporúčame a personálu prajeme všetko dobré. S pozdravom
Petra a Tomáš Ondrušovi

14,4,2012 sa u Vás konala naša svadba. Boli sme veľmi spokojný s prístupom majiteľov ochotný,milí,komunikatívny,ústretoví atd...sála krásna veľká ,čistá..... obsluha milá.šikovná,všímavá,ústretová... Jedlo bolo perfektné,pekne na oko a chuťovo veľmi dobre. Okolie veľké,pekné,čisté :) Bolo to podľa naších predstáv. Ďakujeme za všetko a ostaným môže len a len odporučiť. Cítili sme sa s Vami dobre.

svadobní online návštevníci

Momentálne online: 0 používateľov a 0 návštevníkov.